Sąlygos

VAIRUOTOJAI
Išnuomotą transporto priemonę gali vairuoti asmenys, turintys tarptautinius reikalavimus atitinkantį vairuotojo pažymėjimą ir nuo 21 metų amžiaus. Vairuotojo stažas turi būti ne mažesnis, nei 2 metai. Nuomojantis aukštesnės klasės automobilius, gali būti taikomi kitokie amžiaus ir stažo apribojimai.

DOKUMENTAI

Norint išsinuomoti mikroautobusą, visureigį arba lengvąjį automobilį, reikia turėti galiojantį asmens tapatybės dokumentą (pasą arba asmens tapatybės kortelę) ir vairuojančio asmens/asmenų galiojantį vairuotojo pažymėjimą, taip pat bet kokią mokėjimo ar kreditinę kortelę. Jeigu transporto priemonę nuomojasi įmonė, reikia turėti įmonės registracijos pažymėjimą ir įmonės vadovo įgaliojimą, kuris reikalingas pasirašant nuomos sutartį.

UŽSTATAS

Už nuomojamą transporto priemonę, paliekamas užstatas, kuris grąžinamas pasibaigus nuomos terminui ir nuomininkui grąžinus transporto priemonę švarią ir tvarkingą. Užstatas gali būti negrąžinamas, jeigu transporto priemonė prarasta ar sugadinta dėl nuomininko kaltės, prarasti automobilio dokumentai ar raktai.

KILOMETRAŽAS

Priklausomai nuo transporto priemones tipo, jos kilometražas gali būti ribojamas.

APMOKĖJIMAS

Už nuomą galima mokėti grynaisiais pinigais, bankiniu pavedimu ar banko kortele.

DRAUDIMAS

Visos transporto priemonės yra apdraustos Civilinės atsakomybės ir KASKO draudimu.

We usually reply with 24 hours except for weekends. All emails are kept confidential and we do not spam in any ways.

Thank you for contacting us :)

Enter a Name

Enter a valid Email

Message cannot be empty